Ruszył w drogę z promilami... - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu Zdroju

Wiadomości

Ruszył w drogę z promilami...

Data publikacji 09.07.2020

Jastrzębscy stróże prawa dzięki wzorowej postawie świadka wykluczyli z dalszej jazdy kolejnego nietrzeźwego kierującego. Tym razem amatorem jazdy na „podwójnym gazie” okazał się mieszkaniec naszego miasta, który miał w organizmie ponad 1,5 promila. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!

We wtorek po godzinie 21.00 dyżurny jastrzębskiej jednostki otrzymał informację, iż po osiedlu zdrój porusza się nietrzeźwy kierujący samochodem nissan. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce i zatrzymali 30-latka. Urządzenie wykazało blisko 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Los mężczyzny leży teraz w rękach sądu.
Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu, musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!